סרטי תדמית בעידן הטיקטוק והאינסטגרם

איפה בדיוק נוצר החיבור בין סרטי תדמית לאושיות רשת בפלטפורמות כמו טיקטוק ואינסטגרם, ואיך תוכלו להשתמש בזה לטובת קידום העסק שלכם?

 

כוכבי רשת ווידאו

היום, אנחנו חיים בעידן אחר, אנחנו חיים בעידן שהכל מקודם ברשתות החברתיות. בין אם בטיקטוק או באינסטגרם, בפייסבוק או בפלטפורמות מדיה אחרות. השימוש ברשתות החברתיות הפך לחובה. יחד עם הקדמה הזו הגיעו אלינו גם כוכבי רשת או בשמם היותר מוכר, אושיות רשת. שיווק באמצעות כוכבי רשת הפך לתחום מאוד מבוקש בשנים האחרונות. אושיות הרשת יודעים בדיוק מה מוכר, ולכן המטרה העיקרית שלהם היא להשיג כמה שיותר עוקבים, לא סתם כל סרטון של אושיית רשת מתחיל או נגמר ב "תעשו לייק וסאבסקרייב". הם מרוויחים מכל מי שנרשם לערוץ שלהם כסף. אושיות הרשת מעלים המון תוכן, כמעט בתדירות דו שבועית. והסוג העיקר שהם מעלים לרשת הוא סרטון תדמית ווידאו שיווקי. הוכחות לזה אתם יכולים לראות בכל מקום ובכמעט בכל מחקר. משנה לשנה עולה השימוש בפרסום באפליקציות כמו טיקטוק ואינסטגרם ובכך עולה הביקוש לאושיות רשת.

השילוב בין סרטי תדמית ואושיות הרשת

זה ידוע מזה שנים ששיווק באמצעות סרטי תדמית מקדם עסקים ומביא תוצאות, כל עסק שמכבד את עצמו ורוצה להיות על המפה, מצוייד בסרט תדמית איכותי שיקדם אותו, סרט תדמית הוא בדיוק ההבדל בין חברה רצינית לחברה שלא נראית רצינית. עקב ההצלחה הרבה של סרטי התדמית, ובמקביל ההצלחה הרבה של אושיות הרשת. החיבור בין השניים היה מתבקש. כיום תוכלו לצפות בהמון אושיות רשת שמככבים בסרטי תדמית עבור חברות גדולות וקטנות גם בארץ וגם ברחבי העולם. הסיבה לכך היא שאת הלקוח או בעל החברה מעניין דבר אחד עיקרי. כמה אנשים יחשפו לסרט התדמית או הפרסומת השיווקית שלו. והיות ואושיות הרשת באינסטרגם או בטיקטוק מחזיקים במספר עוקבים של מאות ולפעמים מליוני אנשים, זה הגיוני לגמרי שאם הם יככבו בפרסומת שלכם, כל העוקבים שלהם ועוד מליוני עוקבים וחבריהם יחשפו לפרסומת או לסרטון התדמית שלכם ובכך תזכו להמון צפיות.

ישנם כוכבי טיקטוק עם מספר עוקבים זהה לשחקן הוליוודי, לא פחות ולא יותר. ולכן שילוב בין סרטי תדמית ואושיות רשת יכול להניב המון הצלחה לפרסומת שלכם.

אז איך מתקדמים מכאן?

כולם כבר יודעים שסרט תדמית או סרטון וידאו מוצלח הוא המפתח לקידום העסק שלהם.
בתור חברה או עסק, כשאתם מעוניינים לשווק כראוי, אתם חייבים להשתמש באחד מהכלים הבאים: סרטי תדמיתסרטוני מוצר וסרטי הדרכה. השימוש בכלים האלו יצור לכם כרטיס ביקור דיגיטלי בצורת וידאו.

סרט שיקדם לכם את העסק והחשיפה בצורה עצומה.

 

הצלחה ושיווק העסק או המותג שלכם באמצעות כוכבי רשת

פרסום הוא כלי שמוכר. אין מה לעשות מי שמפרסם משיג לקוחות. וגם אנחנו בתור לקוחות תמיד נמשך למה שמפורסם בצורה נכונה ואיכותית יותר. ובתור לקוחות שמעוניינים לקנות מוצר, תמיד נכנס לגוגל ונחפש ביקורות עבור המוצר הזה, ובזכות הביקורות נוכל לדעת אם כדאי לצרוך אותו או לא. לא לכל מוצר יש ביקורת, ולא כל ביקורת היא אמינה. אבל אם כוכב רשת או אושיית טיקטוק תתן את התגובה הזו, והיה ובמקרה זה שחקן או זמר או דמות אהובה, מן הסתם שהוא יוכל להשפיע על הצריכה של המוצר אם ימליץ עליו. אדם מפורסם הוא דמות מוכרת, ואם בתור דמות מוכרת הוא ימליץ על מוצר כלשהו. יתכן מאוד שנאמין לו ונרצה להתנסות במוצר. לדוגמא: אם רוס מחברים מפרסם חברת השקעות, כנראה שזה מוצר טוב!..

אז לסיכום

קדמה תקרה אם נרצה או לא נרצה. הדרך החכמה ביותר היא להתשמש בקדמה לטובתנו ולא לפחד ממנה. אם אושיות הרשת הם הדבר הבא, אז אתם בתור בעלי העסק תמנפו את ההצלחה של אושיות הרשת להצלחה שלכם.

ויחד עם התהילה של אושיית הרשת תוכלו ליצור תהילה עבור המותג שלכם.

אנחנו בגלגו מכירים את תחום המדיה ואושיות הרשת בצורה מעולה, אם חשבתם על רעיון או על כוכב טיקטוק או אינסטרגם שיכול להיות מתאים לכם, אתם מומזנים לפנות אלינו וניצור לכם את הסרט המדהים הבא שלכם.

אם בא לכם שנחפש לכם את הכוכב המתאים ביותר עבורכם? הכוכב שיצור לכם סרט תדמית מרהיב?  אין בעיה! בשביל זה אנחנו כאן

 

מעוניינים ליצור סרטון תדמית יחד עם אושיית רשת? 

סטודיו – GALAGO – גלגו ישמח לקחת חלק ויצור עבורכם הדמיה מרהיבה ובעל ערך עבורכם ועבור הצופים שלכם.

052-8673422

 

פוסטים נוספים