הדמיות אדריכליות

  בעמוד זה תוכלו לראות את מגוון העבודות שלנו בנושא הדמיות אדריכליות

בין לקוחותינו

קצת עלינו

כאשר אתם מעוניינים בהפקת הדמיה תלת מימדית שתציג מבנה, חדר או אלמנט אדריכלי אחר, עליכם לחבור לסטודיו בעל הנסיון והיכולת ליצור הדמיות תלת מימד אדריכליות ברמה הגבוהה ביותר. 

יצירת הדמיות אדריכליות דורשת נסיון מוכח בשטח, ונסיון בעבודה עם אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים, קבלנים ועוד. בנוסף, נדרשת הבנה במונחים ומושגים בתחום האדריכלות, כמו גם יכולת לפרש בצורה נכונה ומקצועית שרטוטים ותוכניות בנייה. 

לצוות שלנו בגלגו יש נסיון מוכח וותק של מספר רב של שנים בתחום ההדמיות האדרכיליות.  לאורך השנים, עבדנו צמוד עם מגוון אנשי מקצוע, יזמים ומעצבים ולמדנו להבין את הצורך האמיתי של כל אחד מהלקוחות שלנו ומה התוצאה הטובה ביותר שביכולתנו לייצר עבורו.  

 

כיום, כאשר אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם או לנסות להמחיש ללקוחות או משקיעים כיצד יראו מוצרים ואלמנטים שלא קיימים במציאות, ניתן להשתמש בשיטת הדמיות תלת מימד.

בעזרת הדמיות התלת מימד ניתן להציג כיצד יראו מוצרים, מבנים או כל אלמנט שבפועל עוד לא קיים, בצורה קלה, ברורה וחדשנית.

כבר שנים שהדמיות תלת מימד הן כלי חשוב לקדם כל עסק, בין אם במסגרת הפקת סרטון תדמית או ביצירת הדמיה אדריכלית. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת היום, מודלים או רעיונות שבעבר לא יכולתם להציג אותם מלבד שירבוט או בניה פיזית וארוכה של מודל, כיום ניתן להציגם בקלות בעזרת כלי האנימציה והתלת מימד.

אז מה הן בעצם הדמיות תלת מימד?

הדמיות תלת מימד  מאפשרות לכם להציג את החזון שלכם הרבה לפני שבכלל התחלתם לבנות אותו במציאות.

ההדמיות הן למעשה דוגמא ממוחשבת של המוצר המוגמר שעתיד להבנות. הדמיות תלת מימד בשונה מציור מאפשרות למשתמש לראות את המוצר בעולם תלת מימדי וב360 מעלות. כך בעצם ניתנת האפשרות לדמות בצורה מדוייקת את המוצר העתידי, בצורה פשוטה וקלה. 
הטכנולוגיה בה נעשה שימוש לשם יצירת הדמיה תלת מימדית מתפתחת בקצב מהיר מאוד בשנים האחרונות והתוצאות אליהן ניתן להגיע היום הן ברמת איכות ודיוק מרשימות מאוד. 

כאשר אתם מתכננים ליצור הדמיות תלת מימד, או הדמיות אדריכליות בפרט, ישנם הרבה יתרונות בתהליך שיכולים לתרום לעסק שלכם ולצמיחתו.

ראשית כל, בעידן של היום ועם התקדמות חומרת המחשב, הדמיות תלת מימד יכולות לא רק לעזור לעסק שלכם בפן הקידומי, אלא גם בפן הפיננסי. הדמיה בתלת מימד יכולה לחסוך לכם הוצאות גבוהות שעלולות היו לצוץ בתהליך הבניה הפיזי של המוצר או הבניין אלמלא הייתם יוצרים הדמיה תלת מימדית קודם לכן. כאשר אתם עובדים לפי הדמיה קיימת המציגה בדיוק איפה המבנה יושב וכיצד הוא מחולק, הרבה יותר קל לדייק, דבר המייעל את העבודה וחוסך הרבה הוצאות כספיות.

בעזרת הדמיות תלת מימד ניתן להציג ללקוח שלכם איזה תוצר גמור הוא הולך לקבל עוד לפני שבכלל התחלתם לבנות אותו פיזית. כך הלקוח יודע בדיוק על מה הוא הולך להוציא כסף, הוא יכול להיות מעורב בתהליך ולבחור צבע, טקסטורה ועוד. תהליך זה חוסך הרבה אי הבנות ואי דיוקים מול הלקוח. 

הדמיה אדריכלית פירושה דגם ממוחשב תלת מימדי המציג את המבנה שצפוי להבנות בצורה הטובה והמציאותית ביותר שאפשר לקבל טרם בניית המבנה במציאות.

הדמיות אדריכליות הן נכס עבור הקונה, הקבלן והאדריכל. בלעדיהן היה בלתי אפשרי להציג בצורה מציאותית את הנכס שצפוי להבנות, ובשל כך מספר רב של תהליכים בדרך היו נפגעים.

התהליך מתחיל בכך שהאדריכל שולח את השרטוט של המבנה אל הסטודיו לאנימציה והדמיות תלת מימד, וביחד צוות מעצבי התלת מימד מרימים את קירות המבנה במודל התלת מימדי הממוחשב, ושלב אחר שלב בונים את המודל בצורה המדוייקת ביותר שניתן לבנותו בתוכנת עיצוב התלת מימד.

יחד עם האדריכל, יושב הסטודיו ומחליט על טקסטורות המבנה, תאורת החוץ, חומרים מדוייקים וטיפוגרפיה חיצונית של המבנה, ובכך מגשימים הם יחד את החזון האדריכלי טרם נבנה המבנה במציאות.

כאשר מעוניינים להקים מבנה אדריכלי, בין אם מדובר בבניין, בבית פרטי או אפילו גורד שחקים, מומלץ ואף רצוי להשתמש בכלי הדמית התלת מימד בכדי ליצור הדמיה אדריכלית שתלווה את תהליך הבניה באופן מדוייק.

בעזרת הדמיות אדריכליות בתהליך הבניה, ניתן להראות ולהמחיש כיצד יראה הבניין באופן מדוייק וריאליסטי טרם הוא נבנה. פרוצדורה שהיא נכס עבור כלל האנשים בתחום האדריכלות. האדריכל זוכה להציג את הרעיון שלו באופן ויזאולי וריאליסטי ולא רק בשרטוט קווי. הקבלן זוכה להציג את הרעיון שלו למשקיעים וללקוחות, והקונים הפוטנציאליים מרגישים רמת ודאות גבוהה יותר ומעורבות בנוגע לבניין שהם עתידים לגור בו.

הדמיות אדריכליות עוזרות גם לפועלים שעתידים להקים את המבנה, הרי שלפני הדמיות התלת מימד הכלי היחידי שיכלו הפועלים להיעזר בו היה שרטוט דו מימדי שטוח. כעת מבלי לדמיין הם ממש יכולים לראות את המבנה בגרסתו הממוחשבת מכל זויותיו.

בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים, הכל דינמי ועובר דרך המדיה הדיגיטלית. כאשר אתם מעוניינים להציג מבנה או נכס למגוון הלקוחות והמשקיעים הפוטנציאליים שלכם, מומלץ ליצור הדמיה אדריכלית ויזואלית בכדי להגיע למגוון הלקוחות הנמצאים במדיה הדיגטלית ובפלטפורמות השונות כגון: פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב.

מבלי להציג את המבנה בצורה ויזואלית טרם הוא נבנה, אתם מפסידים המון לקוחות שלא מעוניינים לקרוא ולראות שרטוטים משעממים ולא ברורים. במיוחד בשביל הקהל הזה, קיימות הדמיות תלת מימד, בכדי לעזור להם לראות את הרעיון בצורה אמיתית וריאליסטית, בהדמיה איכותית ומושכת.

מקרים נוספים שבהם כדאי ליצור הדמיה אדריכלית הם כמובן מקרים בהם האדריכל מעוניין להציג את השרטוטים שלו באופן ויזואלי למשקיעים ואינו מעוניין להציג להם את הרעיון בצורה הנוכחית והפחות ברורה של שרטוטים בלבד. הפתרון עבורו יהיה השימוש בהדמיות אדריכליות עבור המבנה העתידי שהוא מתכנן.

מחירי הדמיות אדריכליות בדרך כלל נקבעים על סמך כמה פרמטרים מאוד חשובים. הראשון בהם הוא עד כמה קריא ומדוייק השרטוט האדריכלי, במידה והשרטוט אינו מדוייק ואינו ברור, דבר זה עלול לשבש את יצירת ההדמיה, ובכך לגרום לעלויות מיותרות.

פרמטר נוסף הוא כמובן רמת הגימור של המודל התלת מימדי וההדמיה. ישנן הרבה רמות גימור להדמיות תלת מימד, כאשר הרמה הפוטוריאליסטית היא כמובן היוקרתית ביותר ובמחיר הגבוה ביותר. ברמה הזו, אתם מקבלים תוצר ברמה הגבוהה ביותר בשוק, הדמיה אדריכלית שנראית אמיתית לחלוטין, כמו תמונה מצולמת.

ישנה רמת גימור נוספת ובה הדמיות אדריכליות נראות כמעט אמיתיות אך עדיין ניתן להבחין שהן נבנו בתוכנת עיצוב תלת מימד. רמה זו מאוד נפוצה בקרב שלטי החוצות והשלטים הנמצאים באתרי הבניה, זאת כיוון שלרוב מתבוננים בהם מרחוק. רמה זו משתלמת כלכלית יותר מהרמה הפוטוריאליסטית המוחלטת, בה לרוב משתמשים בעולם הקולנוע.

אלמנט נוסף ומאוד חשוב בתהליך קביעת מחירי הדמיות תלת מימד והדמיות אדריכליות בפרט הוא אלמנט הסביבה.
לכל הדמיית חוץ קיימת סביבה, בין אם זה רחוב, פארק גדול, דשא, צמחייה ועוד. יצירת הדמיה של סביבה הוא תהליך ארוך ולא קל בכלל, ולכן אלמנט זה ידרוש תקציב גבוה יותר, כמובן בהתאם לרמת הגימור שלו.

לסיכום, קביעת מחיר להדמיות תלת מימד והדמיות אדריכליות בפרט, הוא תהליך שמורכב ממספר אלמנטים.
על כן, למרות שהלקוחות מאוד מעוניינים בקבלת מחיר כבר בשיחת הטלפון הראשונה, כמעט ובלתי אפשרי לתת מחיר מדוייק כאשר עוד לא נבחנו כלל הפרמטרים והשרטוטים הנחוצים בשביל קביעת המחיר.

קביעת מחיר מדוייקת מצריכה חשיבה ושכלול כלל הפרמטרים החשובים ללקוח, רק כך יתאפשר לסטודיו לתת הצעה איכותית ומתאימה לתקציב. 

צרו קשר

החלו בתהליך היצירה שלכם

052-8673422

פוטו ריאליזם

הכלים היעודיים בהדמיות תלת מימד מאפשרים לנו להשיג פוטו ריאליזם באיכות HD של כל מוצר או הדמיה רפואית

הדמיות רפואיות

קחו כל הליך רפואי ותיצרו עבורו סרטון נקי ואיכותי בסביבת הדמיות תלת מימד

הדמיות מוצר רפואי

יצירת כל מודל תלת מימדי מתחום הרפואה, עבור סרט או עבור מדפסת תלת מימדית

הדמיות תלת מימד

החופש להגשים את החזון שלכם, להדגים כל הליך רפואי שקיים או שעתיד להיות קיים

גלגו | הדמיות אדריכליות | הדמיות מוצר | הדמיה אדריכלית

כל הזכויות שמורות לסטודיו גלגו הדמיות תלת מימד ואנימציה ©