הדמיות תלת מימד בתחום הביטחון

יתרון כלי התלת מימד ביצירת הדמיות ביטחוניות

תחום הביטחון מתפתח משנה לשנה, מאות מיכשורים וכלים חדישים במסגרת הביטחונית נוצרים מדי שנה. בכדי להציג את פונקציונליות הכלים האלו צילום וידאו יהיה פתרון מאוד מסורבל וקשה. כלי האנימציה והתלת מימד באים לתת לנו מענה באיכות קצה של יצירת הדמיות ביטחוניות ריאליסטיות המציגות בדיוק את מה שצריך, בצורה הברורה והאיכותית ביותר.

הדמית תלת מימד מתחום הביטחון

בסרטון שלפניכם, הכנו הדמיה תלת מימדית עבור לקוח שרצה להציג טנק מתקופת מלחמת העולם השניה. בסרטון הזה תוכלו לראות בדיוק את שלבי ההכנה והעריכה ממצב המודל התלת מימדי של הטנק ועד מצב יישום הרקע מאחור והאפקטים הרצויים עד לסרט המוגמר והאנימציה האיכותית.

 

כיצד בעצם מתבצעת הפקת סרט או הדמיה מתחום הביטחון?

קודם כל צריך להבין מה החברה הביטחונית מעוניינת להציג ואיזו הדמיה תשרת אותם בצורה הטובה ביותר, לאחר שהבנו את הדבר המאוד חשוב הזה נשב עם החברה הביטחונית וניצור תסריט המסביר במדוייק כיצד הכלי או המיכשור שהם רוצים להציג עובדים. בשלב הבא מכינים מודלים תלת מימדיים של כל מה שעתיד להיות בסצינה, כלים צבאיים, מיכשור חדשני, שטח חקלאי מדברי או כל שטח אחר, הכל נבנה בקפידה ובאיכות מקסימלית. מה שנותר לאחר מכן לעשות זה ליצור אנימציה ותזוזת אובייקטים שיציגו בעצם את פעולת המיכשור. עריכת וידאו, כיתוב ומוסיקה איכותית שתחבר את הצופה לסרט.

 

מעוניינים ליצור הדמית תלת מימד מתחום הביטחון?

סטודיו – GALAGO – גלגו ישמח לקחת חלק ויצור עבורכם הדמיה מרהיבה ובעל ערך עבורכם ועבור הצופים שלכם.

052-8673422

 

פוסטים נוספים