הדמיות מוצר

בעמוד זה תוכלו לראות את מגוון העבודות שלנו בתחום הדמיות מוצר

קצת עלינו

הדמיות מוצר מזה שנים מקבלות במה מרכזית בעולם האנימציה והתלת מימד. כיום לכל עסק בעל מוצר, בין אם מדובר בסטארטאפ או חברה מבוססת, יש סרט תדמית או הדמית מוצר שמציגים את המוצר שלהם. 

כאשר אתם מעוניינים להפיק הדמיה תלת מימדית לשם הצגת מוצר, עליכם לחבור לסטודיו שיש לו את הנסיון והיכולת ליצור הדמיות תלת מוצר איכותיות ומדוייקות. 

דבר זה דורש נסיון מוכח בשטח ונסיון בעבודה צמודה עם אנשי מפתח בתהליך: מהנדסים, יזמים, מנהלי מוצר, מעצבים ואנשי ייצור. 

הצוות שלנו בגלגו מתמחה ובעל יש נסיון עשיר ומגוון בתחום הדמיות מוצר והדמיות התלת מימד בפרט. לאורך השנים עבדנו עם מספר רב של חברות, בסדרי גודל שונים ויצרנו עבורם הדמיות תלת מימדיות למוצר שלהם. הצוות שלנו עבד עם כלל  המהנדסים, היזמים והמעצבים בכדי לייצר הדמיות תלת מימדיות וסרטי תדמית  המתאימים בדיוק לצרכים והיעדים של העסק. 

 

הדמיות מוצר מזה שנים מקבלות במה מרכזית בעולם האנימציה והתלת מימד. כיום לכל עסק בעל מוצר, בין אם מדובר בסטארטאפ או חברה מבוססת, יש סרט תדמית או הדמית מוצר שמציגים את המוצר שלהם. 

כאשר אתם מעוניינים להפיק הדמיה תלת מימדית לשם הצגת מוצר, עליכם לחבור לסטודיו בעל הנסיון והיכולת ליצור הדמיות תלת מוצר איכותיות ומדוייקות. 

אנחנו בגלגלו עבדנו לאורך השנים עם מספר רב של חברות, בצמוד למהנדסים, יזמים ומעצבים בכדי לייצר הדמיות תלת מימדיות וסרטי תדמית המתאימים בדיוק לצרכים והיעדים של כל עסק. 

תנו לנו לקחת את המוצר שלכם צעד אחד קדימה. 

אנחנו נמצאים בעידן נפלא בו ניתן לייצר הדמיות ויזואליות לכל אובייקט, מוצר או רעיון. בעבר, כאשר ממציא או יזם רצה להדגים מוצר מהפכני עליו חשב או לייצר אבטיפוס, היה עליו לעמול קשה ולייצר מוצר מוגמר מחומרי גלם אמיתיים, לנייד אותו ולהציגו ממקום למקום.
עם טכנולוגיית התלת מימד העומדת לרשותנו היום, הדמיית מוצרים הפכה למשימה קלה וחסרת מגבלות. באמצעות הדמיות מוצר ניתן להציג מגוון רחב מאוד של מוצרים: מוצרי צריכה, מוצרי אלקטרוניקה, תכשיטים ואביזרים, מכשירים רפואיים, אפליקציות, מכונות מורכבות ועוד. הדמיית מוצרים יכולה לסייע במספר שלבי החיים של המוצרים- הן בשלב הרעיון, הקונספט והן בשלב השיווק וההשקה.
במקרה של שימוש בהדמיות מוצר בשלב יצירת הקונספט, ההדמיה משמשת לשם הצגת הרעיון או המוצר לראשונה בפני קהל היעד, לדוגמא סטארטאפ המציג את המוצר שלו בפני משקיעים פוטנציאליים, לקוחות פוטנציאליים ועבור צוותי הפיתוח.

במקרה של שימוש בהדמיית מוצרים בשלב השיווק וההשקה של המוצר, ההדמיה הינה כלי מצוין עבור יצירת מודעות, ציפייה וסקרנות בקרב הלקוחות. באמצעות הדמיות מוצר ניתן להציג את המוצר בצורה המחמיאה ביותר ובכך לייצר פרסומות מושכות ודומיננטיות. לדוגמא, כאשר משיקים שעון חדש ניתן להציגו בתאורה מיטבית, לעבור על כלל המרכיבים ולייצר תחושה של יוקרה ואלגנטיות.

מגוון רחב של חברות ועסקים פונים אלינו על מנת ליצור הדמיות מוצר. הדמיית מוצרים רלוונטית במיוחד עבור חברות סטארטאפ או יזמים בודדים אשר חשבו על קונספט של מוצר חדש וכעת רוצים להפוך את הדמיון למציאות (או הכי קרוב למציאות שניתן בשלב זה). לעיתים לחברות כבר קיימים שרטוטים ומפרט מדויק של המוצר וכלל חלקיו אך לעיתים המוצר בשלב מאוד ראשוני כך שהכל פתוח לשינויים, והדבר המרכזי אותו יש להציג בהדמיה הוא הרעיון, הקונספט הכללי.
גם חברות גדולות ומבוססות נעזרות בהדמיית מוצרים, בעיקר כאשר מדובר בהשקת מוצר או קו מוצרים חדש. כיום ניתן לייצר שלטים, סרטונים ושלל חומרי שיווק והסברה ללא מעורבות כלל של המוצר האמיתי. כמעט כל הפרסומות בהן אנו נתקלים כיום משתמשות בהדמיות מוצר ולא במוצר האמיתי: רכבים, מכונות קפה, ברי מים, קונסולות משחק, מחשבים, סמארטפונים ואפילו מוצרי מזון!

בשלב הראשון של הדמיית מוצרים נקבל מהלקוח את כלל החומרים אשר עשויים לעזור לנו במידול המוצר בתוכנת התלת מימד: שרטוטים, סקיצות, מדריכי הרכבה, תמונות, חומרי גלם, מודלים קיימים ועוד.
אם מדובר במוצר חדש אשר נמצא רק בשלב הקונספט, ניתן לשלוח לנו רפרנס למוצרים דומים ו/או שרטוט ראשוני הכולל מידות.

בשלב הבא, ניצור דגם תלת ממדי של המוצר בתוכנה ונציג אותו בפני הלקוח. לאחר אישור ותיקונים באם יש צורך, נעבור לשלב הטקסטורות והגימור. בשלב זה של הדמיות מוצר למעשה מחילים את חומר הגלם הרלוונטי בדגם, קובעים את רמת החספוס, רמת החזרת האור ועוד.

בשלב הסופי ניגש להפקת התוצרים הסופיים. כאשר מדובר בתמונות, נחליט יחד עם הלקוח אילו זוויות של המוצר יש לספק, אם יש צורך- האם לפרק את המוצר לחלקיו. בנוסף, יש להחליט על סוג התאורה שיש לייצר מסביב למוצר. כאשר מדובר בסרטון- תחילה נחליט יחד עם הלקוח מהן הסצנות המופיעות כחלק מהסרט, מה אורכו ומה הדגשים אותם חשוב להראות בנוגע למוצר.

כאשר הלקוח מעוניין להציג את המוצר שלו בפני משקיעים, אנשי שיווק, מהנדסים, מפתחים ולקוחות היעד, במרבית הפעמים לא די בסקיצה, שרטוט או תמונה של המוצר.

בייחוד אם מדובר במוצר חדשני, אשר קיים רק ברמת הקונספט. בקרה כזה שקשה לדמיין את ממדיו, אופי תנועתו והפרופורציות שלו. כאשר מציגים בפני הקהל הרלוונטי הדמיות מוצר, הדבר מקל מאוד בהבנה מעמיקה של כלל החלקים וכן מייצרת חיבור וסקרנות אשר נשארים בתודעה.
בנוסף, לאחר הצגת ההדמיה וקבלת פידבק מכלל הגורמים, באם קיים צורך, ניתן לחזור ולבצע שינויים בקונספט/ המוצר וכך למנוע בזבוז זמן ומשאבים לעומת מקרה בן ההצגה הייתה מגיעה בשלב מאוחר יותר.

בתהליך יצירת הדמיית מוצרים אין צורך ברכישה של חומרי גלם יקרים וייצור של המוצר על כל חלקיו, כיוון שכל התהליך נעשה באמצעות מידול ממוחשב, בו ניתן לרדת לרמת הפרטים הקטנים של המוצר, לבחור את חומרי הגלם המתאימים, רמת הגימור והצבע.

מחירן של הדמיות מוצר משתנה מאוד ומושפע ממספר גורמים. אחד הגורמים המשפיעים ביותר הוא התוצר המוגמר הרלוונטי ללקוח. כאשר מדובר בהדמיית מוצר אשר התוצר שלה הוא תמונות סטילס בזוויות שונות, המחיר יהיה שונה ממקרה בו מדובר על הדמיה הכוללת תמונות סטילס וסרטון אנימציה תלת מימדי בו ניתן להדגים את כל הזויות של המוצר, תתי החלקים, התנועה המכאנית והשימוש הנפוץ. בנוסף, איכות ההדמיה, מורכבות המוצר, רמת הגימור והדיוק הנדרשים עשויים גם הם להשפיע על המחיר.

הדמיות מוצר זה גלגו

היום בכדי להציג מוצר, אתם לא צריכים לבנות אותו בצורה פיסית עם כלים ופלסטיקה וללכלך את הידים. היום בעזרת כלי הדמיות תלת מימד ואנימציה אתם יכולים להדגים כל מוצר שרק תרצו, בדרך הברורה והנקיה ביותר. אם יש לכם רעיון, מוצר או כלי שתרצו לחשוף לעולם, הצוות המוכשר שלנו בהדמוית תלת מימד יהפוך את זה לאפשרי. 

הדמיות מוצרים יקחו את הרעיון שלכם לשלב הבא, השלב שיגרום ללקוחות או למשקיעים להתעניין ברעיון שלכם. 

היום בכדי להציג מוצר, אתם לא צריכים לבנות אותו בצורה פיסית עם כלים ופלסטיקה וללכלך את הידיים. היום בעזרת כלי הדמיות תלת מימד ואנימציה אתם יכולים להדגים ולבנות כל מוצר שרק תרצו, בדרך הברורה והנקיה ביותר.
גם אתם צריכים הדמיה?

בין לקוחותינו

צרו קשר

צרו קשר

החלו בתהליך היצירה שלכם

052-8673422

פוטו ריאליזם

הכלים היעודיים בהדמיות תלת מימד מאפשרים לנו להשיג פוטו ריאליזם באיכות HD של כל מוצר או הדמיה רפואית

הדמיות רפואיות

קחו כל הליך רפואי ותיצרו עבורו סרטון נקי ואיכותי בסביבת הדמיות תלת מימד

הדמיות מוצר רפואי

יצירת כל מודל תלת מימדי מתחום הרפואה, עבור סרט או עבור מדפסת תלת מימדית

הדמיות תלת מימד

החופש להגשים את החזון שלכם, להדגים כל הליך רפואי שקיים או שעתיד להיות קיים

גלגו | הדמיות רפואיות | הדמיות מוצר | אנימציה רפואית

כל הזכויות שמורות לסטודיו גלגו הדמיות תלת מימד ואנימציה ©