הפקת סרטון תדמית לקידום אתרים

כבר שנים שקידום אורגני הוא אבן יסוד בתהלך פרסום אתר העסק שלכם, וחשוב להבין מה הכוח של קידום אורגני ואיך הפקת סרטון תדמית לעסק שלכם תעזור לקידום האורגני להיות חזק ובעל אפקט משמעותי יותר.

מיום ליום הכוח של סרטי וידאו ותוכן ויזואלי רק עולים, ובמיוחד בשנים האחרונות כאשר בני האדם נמצאים רוב היום סביב מכשיר הטלפון שלהם או במדיה החברתית, הכוח של פרסומות הוידאו רק מתחזק, ואנחנו כבני אדם צורכים את הפרסומת האלו יותר ויותר.

מהסיבה הברורה הזו, כל עסק צריך שיהיה לו סרטון תדמית ויראלי שבעצם יביא קהל וגולשים אל אתר האינטרנט שלו, ובזכות הפקת הסרטון הזה נוצר כוח שיכול למשוך לקוחות בתנועה אורגנית ובכך לקדם את האתר שלכם קידום אורגני טהור.

בכדי שהסרטון באמת יצליח למשוך לקוחות במטרה לקדם את האתר שלכם, חייבים להתמקד בתהליכים מאוד מדוייקים שגורמים ללקוח לפעול, תהליכים כגון:

  1. להבין את קהל היעד שלכם – בכי ליצור תוכן ויראלי איכותי, חשוב להבין מי קהל היעד שלכם ואיך הוא רואה את המוצר שלכם, איך הוא יגיב אליו ובעצם להסתכל על המוצר מנקודת המבט של הלקוח שלכם. בצורה כזו הסיכוי להצליח להניע את הלקוח לפעולה גובר בצורה משמעותית.
  2. תסריט איכותי – כאשר אתה מגיעים לבית הפקת אנימציה וסרטי תדמית כמו גלגו, כאשר אנחנו יוצרים סרטונים איכותיים למגוון חברות כבר המון שנים, הצוות שלנו מכיל את מיטב התסריטאים בשוק, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהסרטון שלכם יביא גל עצום של לקוחות ישירות לאתר שלכם בתנועה ויראלית אשר תקדם לכם את האתר בקידום אורגני.
  3. שיווק ושיתוף הסרטון – השלב החשוב ביותר בכדי לגרום לסרטון להיות ויראלי הוא הצורה הנכונה שבה אתם משתפים את הסרטון במדיות השונות. יש המון אפשרויות לשיתוף כיום, בין אם וואטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק. ככל שתשתפו ביותר פלטפורמות כך בעצם כאשר יחפשו אתכם בגוגל, גוגל כבר ימצא את הסרטון שלכם כי הסרטון הזה זכה בהמון צפויות, ובכך ידרג את האתר שלכם בחיפוש בגוגל בין המוקמות הראשונים או בין הדפים הראשונים.

סטודיו גלגו – בית הפקה לסרטים איכותיים. תמיד כאן בשבילכם כדי לעזור לכם בכל שלבי התהליך עד שהעסק שלכם יצליח.

פוסטים נוספים