הפקת סרטון שיווקי למוסדות לימוד

תחום הסרטונים השיווקיים תפס תאוצה בשנים האחרונות.

כיוון שיותר ויותר מוסדות לימוד מעוניינים לחשוף את מוסד הלימוד שלהם בצורה הטובה ביותר לתלמידים הפוטנציאליים, כך מגיע הצורך הבלתי נמנע של סרטון התדמית השיווקי.

לכל מוסד לימוד יש את הרצון העיקרי שהוא הגדלת כמות הנרשמים לכל קורס או סמסטר.

סרטון שיווקי הוא הפתרון הטוב ביותר להגדלת כמות הנרשמים. חלק מתקציבי הפרסום שמוסדות הלימוד השונים משקיעים בפרסום מוסד הלימוד שלהם הולך לפרסום במדיה החברתית. אך בלי סרטון תדמית, סרטון אנימציה שיווקי או תוכן גרפי כלשהו, הסיכוי להגדלת כמות הנרשמים הוא אינו גבוה.

כאשר מפיקים סרטון תדמית או סרטון שיווקי כמות הצופים עולה בהרבה. בשל כמה סיבות עיקריות. תכנים אנימטיביים או סרטי וידאו מגיעים לצופה בצורה טובה יותר, הם מעניינים יותר וקולעים למטרה ולכן הצופה ירצה לראות את הסרטונים האלו הרבה יותר מקריאת תוכן משעמם הכתוב במלל.

 

איזה סוגי סרטונים שיווקיים מתאימים לכם כמוסדות לימוד?

כמוסד לימוד מובחר, אתם תרצו ליצור סרטון תדמית שיווקי שיגרום לתלמידים פוטנציאלים להקליק על הפרסומת שלכם כבר מהשניות הראשונות. לכן רצוי להכין סרטון כזה עם חברת אנימציה והפקת סרטוני תדמית בעלת מוניטין

ונסיון של עשרות שנים. תוכן הסרטון צריך להיות רלוונטי ולקלוע בדיוק במטרה. סטודיו GALAGO – גלגו כאן בשבילכם עם הנסיון והרצון לעזור לכם להגשים את המטרה שלכם.

אורך סרטון שיווקי הוא בדרך כלל בין דקה לשתי דקות, בסרט מוצגים לרוב נושאי הלימוד והמרצים בצורה משולבת אנימציה וגם וידאו, סרטון שכזה יגדיל את החשיפה אליכם ללא כל ספק.

 

איפה תוכלו לפרסם את הסרטון שלכם?

קיימות מספר אפשרויות לפרסום שגם יצליח, אם מדובר בסרטון תדמית רצוי שהוא יהיה באתר האינטרנט שלכם. מכיוון שברגע שהתלמידים שמחפשים את מוסד הלימוד שלכם יכנסו לאתרכם, הם מיד יצפו בסרטון השיווקי שלכם.

סרטון פרסומי וסרטון שיווקי לדוגמא, תוכלו כמובן לפרסם במדיות החברתיות, פייסבוק, יוטיוב אינסטגרם ועוד.

 

בא לכם לרענן קצת עם סרטון תדמית לקראת שנת הלימודים החדשה? רוצים להפיק סרטון הדרכה או פרסומת? 

סטודיו – GALAGO – גלגו ישמח לקחת חלק ויצור עבורכם סרטון מרהיב ובעל ערך עבורכם ועבור הצופים שלכם.

052-8673422

 

פוסטים נוספים