כמה עולה סרטון תדמית?

הרבה פעמים לקוחות המתעניינים בהפקת סרטי תדמית שואלים אותנו את השאלה "כמה עולה סרטון תדמית?" לשאלה הזו יש המון רבדים, ואין באמת תשובה ספציפית אחת, כמו שאין באמת רק סרטון ספציפי אחד.
לדוגמא: אתם יכולים להראות ב20 שניות של סרטון תדמית, חלליות, טילים גורדי שחקים ומה לא, ומנגד אתם יכולים להראות ב20 שניות של סרטון תדמית כדור מקפץ במקום. לכן בעצם לאורך הסרטון אין שום משמעות, מה שיש לו משמעות ובעצם גורם לשינוי עלויות הסרטון, הוא מה בעצם מראים בסרטון, כמה דמויות יהיו בו, אילו רקעים, האם תהיה קריינות או בעצם רק מוסיקה וכו'
כמו כן קיימות אופציות השפה הגרפית שיש בסרטון תדמית, חלק מהלקוחות מבקשים שפה גרפית איורית, וחלקם מבקשים שפה גרפית תלת מימדית. חשוב לדעת שגרפיקה תלת מימדים תמיד תהיה יקרה יותר מציור, מכיוון שבתלת מימד ישנו תהליך של פיסול, הפיסול בעצם לוקח יותר זמן מלצייר דמות בקווי עיפרון, ולכן העלות היקרה יותר.
לסיכום, לשאלה הגדולה הזו "כמה עולה סרטון תדמית?" אין בעצם תשובה חד משמעית. והצוות המקצועי שלנו בסטודיו גלגו ידע בדיוק אילו שאלות לשאול אתכם בכדי שתקבלו את ההצעה האטרקטיבית והמתאימה ביותר בשוק האנימציה וסרטי תדמית.

פוסטים נוספים