סרטון חסות לתשדירי הספורט ולפרסומות – הפקת חסויות לטלוויזיה

יתרון הפקת סרטון חסות

כבר המון שנים שקניית משבצת חסות בפרסומות ושידורי ספורט למיניהם היא השקעה נבונה, הסרטון נחשף למליוני צופים בשעות הרייטינג הגבוהות ביותר במהלך השנה, ולכן אם ברצונכם לחשוף את העסק או המוצר שלכם בצורה שתשיג אימפקט חזק ומהיר, ליצור סרטון תדמית קצר שיהיה סרטון חסות זה הפתרון הטוב ביותר שניתן להשיג.

הפקת חסויות לטלוויזיה

כאשר מפיקים סרטון חסות כל שניה חשובה! הזמן שיש לכם להציג את המוצר שלכם הוא קצר ולכן אתם רוצים שהצופה יקלוט את המסר בצורה ישירה, פשוטה ומהירה.כאן לפניכם תוכלו לראות את סרטון החסות שעשינו לחברת וי צ'ק אשר מטרתה היא להנגיש את השימוש בצ'ק דיגיטלי. הסרטון זכה להמון שבחים בקרב הצופים ושודר בהמון משחקי ספורט בקיץ 2023.

כיצד בעצם מתבצעת הפקת סרטון חסות?

קודם כל צריך להבין מה החברה מעוניינת להציג ואיזה סרטון ישרת אותם בצורה הטובה ביותר, לאחר שהבנו את הדבר המאוד חשוב הזה נשב עם החברה וניצור תסריט המסביר במדוייק כיצד המוצר שהם רוצים להציג עובד. בשלב הבא מכינים איורים של כל מה שעתיד להיות בסצינה, עיצוב הפונט, אלמנטים ואפילו דמויות. הכל נבנה בקפידה ובאיכות מקסימלית. מה שנותר לאחר מכן לעשות זה ליצור אנימציה ותזוזת אובייקטים שיציגו בעצם את הרעיון בצורה הטובה ביותר, עריכת וידאו, כיתוב, סאונד אפקטס ומוסיקה איכותית שתחבר את הצופה לסרט.

 

מעוניינים ליצור סרטון חסות או סרט תדמית?

סטודיו – GALAGO – גלאגו ישמח לקחת חלק ויצור עבורכם הדמיה מרהיבה ובעל ערך עבורכם ועבור הצופים שלכם.

052-8673422

 

פוסטים נוספים