סרטון שיווקי

אנחנו נמצאים בעידן בו המדיה הדיגיטלית תופסת חלק ענק בחיי היום יום שלנו, בעבר אולי הספיק לכם לפרסם את עצמכם בדפי זהב או בעיתון. היום המקרה שונה לגמרי, היום זה פשוט לא מספיק. בכדי להשיג לקוחות חדשים אתם חייבים חדשנות, מיתוג, ובעיקר לבלוט מעל המתחרים האחרים שלכם. במיוחד בשביל זה קיים סרטון שיווקי. 

סרטון שיווקי נועדד כדי לקדם אתכם בצורה הטובה ביותר. הוא מכיל את צורת הפרסום המתקדמת ביותר ברשת. אנשים אוהבים סרטונים, ומעל הכל…אנשים אוהבים אנימציה!

האנימציה הדו מימדית והתלת מימדית בפרט כבשו את העולם בשני העשורים האחרונים ולא תמצאו היום פרסומת טלויזיה או סרטון שיווקי שלא מכילים אנימציה מסוג כלשהו. 

סרטוני תדמית לעסק וסרטוני אנימציה הם בהחלט הפתרון הטוב ביותר למיתוג פוטנציאל העסק או המוצר שלכם.

גלגו – הלקוח מעל הכל

סרטון שיווקי

גם אתם רוצים סרטון שיווקי?

תהליך הפקת סרטון שיווקי הוא תהליך מדהים, תהליך ובו העסק שלכם או המוצר שלכם יקבלו שדרוג מרהיב

הצוות שלנו בגלגו כאן כדי לרענן לכם את המדף וליצור לכם את הסרטון הכי טוב שיכולתם לבקש

 

בתור בעלי עסק או מוצר, אתם בטח שואלים את עצמכם למה בעצם אתם צריכים סרטון שיווקי? וזו בהחלט שאלה מצויינת.

לפני הכל באמת חשוב לדעת למה סרטון יביא לכם יותר תועלת מפרסום מילולי או גרפי לדוגמא?

ובכן, התשובה לכך היא בעיקר הקידמה, אנחנו חיים בעשור שבו הכל מיידי, הכל מהיר, חד וברור. לרוב האנשים או הלקוחות הפוטנציאלים שלכם אין באמת זמן לפתוח פוסט

ארוך ולנסות להבין מה המסר השיווקי שלכם בו. הלקוח הפוטנציאלי שלכם רוצה מסר ברור במעט זמן שיש לו לצפות בתוכן שלכם. בדיוק בגלל זה קיימים סרטוני תדמית לעסק וסרטון שיווקי בפרט.

אם כבר הגעתם לשלב שאתם מתעניינים בסרטון שיווקי, בטח שאלתם את עצמכם איך זה בדיוק מתבצע? מהו בעצם תהליך הכנת סרטון שיווקי?

ישנם המון סוגים של סרטונים בשוק, סרטוני אנימציה, סרטי תדמית, פרסומות, הדמיות וסרטונים שיווקים. מחיר סרטון לא משנה מאיזה סוג הוא, הוא לא דבר אחיד. מחיר סרטון שיווקי לדוגמא נקבע על ידי המון פרמטרים