לאיזה תחומים ומוצרים סרטי תדמית והדמיות תלת מימד מתאימים?

יש המון דרכים לשווק מוצר או תחום מסויים: עיתונים, פלאיירים ועוד המון שיטות מיושנות במקצת. אבל הדרך הטובה ביותר היא ללא ספק באמצעות הפקת סרטון תדמית.

כל מה שצריך לעשות הוא להכין תסריט איכותי, רעיון מגניב ויוצאים לדרך. המטרה העיקרית ביצירת סרטון תדמית טוב היא הדגשת היתרונות והערך שהמוצר מספק למשתמשים.

המון גם תלוי בסוג המוצר, יש מוצרים שניתן להכין בעזרת כלי התלת מימד ובכך ליצור סרט תדמית שיראה הרבה יותר איכותי ואטרקטיבי. וישנם מוצרים שסרטון תדמית עם טקסט בלבד יעשה את העבודה. לכן חשוב מאוד לדעת במה בוחרים.

 

כמו שאתם יכולים לראות, מדובר בקטע מסרט תדמית שכולו עשוי בעזרת כלי התלת מימד והאנימציה, אין פה שום דבר אמיתי. מדובר בפלא טכנולוגי באיכות קצה, שכיום ניתן להכין כל מה שרוצים בעזרת כלי התלת מימד.

אז מה בעצם כדאי לי? להכין מצגת רגילה ומיושנת או להכין סרטון תדמית בתלת מימד?

שאלה מצויינת!, הרבה לקוחות שואלים את עצמם האם פשוט ללכת ולצלם את המוצר הפיזי, להכין כמה פרסומות קטנות או מצגת, או פשוט לבנות את המוצר בתלת מימד. ובכן, יש המון יתרונות לתלת מימד, למשל, היכולת לבנות עולם ומלואו, ולהציג את המוצר באיזו זווית או רקע שרק תרצו. דברים שרק סרטון תדמית בתלת מימד יכול לעשות. כמובן שיש להתחשב בתקציב שלכם כלקוחות, כמובן שהפקת סרטון מוצר בכלי התלת מימד תהיה יקרה יותר מצילום המוצר באופן פיזי. אך יש להתחשב בכל הגורמים, התוצר של סרטון המוצר התלת מימדי הרבה יותר איכותית ומתאימה לשיווק, במיוחד בעולם המתפתח של היום.

חשוב שתזכרו שעצם זה שחשבתם ליצור סרטון תדמית או סרטון מוצר, זאת אומרת שהגעתם לנקודה שבה אתם מחפשים פתרון מספיק טוב שישאיר חותם מספיק גדול על הצופים. לכן למרות שיקולים תקציביים, יש לבצע החלטה מושכלת עבור טובת המוצר שלכם. יש המון מוצרים שאי אפשר להדגים איך הם עובדים מבלי להשתמש בכלי התלת מימד, לדוגמא: תהליכים שאותם לא ניתן לצלם בכלל, למשל תהליך ניתוחי או תהליך מיקרוסקופי, אלו דברים שלא ניתן לצלם בשום צורה, ולכן האופציה הנכונה במקרה זה תהיה להפיק סרט תדמית או סרטון מוצר בכלי התלת מימד.

 

בא לכם לרענן קצת עם סרטון מוצר או סרטון תדמית לעסק שלכם? רוצים להפיק סרטון מוצר בכלי התלת מימד? 

סטודיו – GALAGO – גלגו ישמח לקחת חלק ויצור עבורכם סרטון מרהיב ובעל ערך עבורכם ועבור הצופים שלכם.

052-8673422

 

פוסטים נוספים