השימוש במסך ירוק – בתחום עריכת הוידאו

השימוש במסך ירוק קיים בתעשיית הקולנוע והוידאו כבר מעל 70 שנה ובשנים האחרונות נכנס לתחום הפרסומות וסרטי תדמית גם כן.

מה זה בעצם מסך ירוק?

מסך ירוק הוא בעצם מסך המשמש בעיקר כדי למזג את הדמות המרכזית שמצולמת במסך עם כל רקע אפשרי אחר. בעצם מצלמים את הדמות או האובייקט על רקע המסך הירוק וכשמגיעים לשלב עריכת הוידאו של הפרסומת או סרטון התדמית, מוחקים את רקע המסך הירוק ומחליפים אותו לכל תמונה או סרטון וידאו שחפצים בו.

כאן לדוגמא תוכלו לראות עריכת מסך ירוק מהסרט "ההוביט" עם עבודה מדהימה וריאליסטית לגמרי, רמה שכיום כבר אפשר להשיג גם בסרטי תדמית, ולא רק בקולנוע.

כמו שאתם יכולים לראות, ההרים הגבוהיים והמפלים לא היו קיימים כלל בעולם האמיתי. צוות ההפקה של הסרט בעצם בנה כל מה שהכרחי ושבא במגע עם השחקנים האמיתיים, כל מה שנכנס לפריים מהמסך הירוק נערך אחר כך ומוחלף בהדמיות תלת מימד איכותיות של ההרים והנופים המרהיבים.

איזה דברים מיוחדים אני יכול להלביש במקום המסך הירוק בסרט תדמית לעסק שלי?

שאלה מצויינת!, בעצם אתם יכולים להחליף את המסך הירוק בכל דבר שתחפצו בו, בין אם בסרטון וידאו, תמונה ואפילו מודל תלת מימד ואנימציה.

בפרסומת המתוארת כאן לדוגמא, הוחלף המסך הירוק שנראה שצולם באולפן לא גדול מדי, במערכת סראונד ורמקולים ענקיים, דבר שבמציאות היה מאוד מאוד קשה לבנות. וכשהדברים נעשים עם מסך ירוק אין גבול לדמיון, אתם יכולים להחליף את המסך גם בדברים מציאותיים וגם בדברים בידיוניים לחלוטין.

בא לכם לרענן קצת עם סרטון תדמית לעסק שלכם? רוצים להפיק סרטון בשילוב עם מסך ירוק? 

סטודיו – GALAGO – גלגו ישמח לקחת חלק ויצור עבורכם סרטון מרהיב ובעל ערך עבורכם ועבור הצופים שלכם.

052-8673422

 

פוסטים נוספים